Kartki na Wielkanoc z życzeniami

Święta, to taki niezwykły okres w ciągu roku, kiedy wszyscy bliscy powinni być razem. W okresie Bożego Narodzenia lub Wielkanocy, składamy sobie także serdeczne życzenia świąteczne. Życzymy sobie przede wszystkim zdrowia, szczęścia, miłości i spełnienia marzeń. Wszystkie życzenia, składane szczerze, sprawiają ogromną radość.

Jednak coraz częściej życzenia na Boże Narodzenie, czy też na Wielkanoc przesyłane są w formie sms-a. A takie życzenia nie mają już takiego uroku jak życzenia wysłane na kartce. Jednak te tradycyjne kartki wysyłane pocztą, choć posiadają na pewno swój niepowtarzalny charakter, to jednak nie zawsze docierają do adresata na czas. Doskonałą alternatywą dla wielkanocnych czy bożonarodzeniowych kartek kartki internetowe.

Karki elektroniczne na Wielkanoc są tak urokliwe, jak te tradycyjne. Wysłać możemy je praktycznie każdemu, zarówno osobie, z którą jesteśmy w relacjach wyłącznie służbowych, jak również naszym bliskim. Już niemal tradycją stało się wysyłanie elektronicznych kartek na Wielkanoc czy też Boże Narodzenie, pracownikom, na służbowe adresy mailowe.

Kartki wielkanocne, które możemy wysłać przez Internet, są równie piękne, jak te realne. Są to zarówno kartki zachowane w tonie religijnym, jak również bardziej świeckie. Kartki wielkanocne o charakterze religijnym, przedstawiają oczywiście postać zmartwychwstałego Jezusa, przedstawiają scenę wyjścia Chrystusa z grobu, lub też tradycyjnego baranka z flagą.

Kartki na Wielkanoc pełne są także symboli, a także nawiązań do wiosny i budzącej się do życia przyrody. Nieodzownym elementem są więc: baranki, jajka, pisanki, króliczki, kurczątka, bazie, wiosenne kwiaty i zajączki. Oczywiście wszystkie z tradycyjnym napisem: „Wesołego Alleluja!”

Wśród kartek można także znaleźć śmieszne, dowcipne kartki. Są to kartki ze śmiesznie wymalowanymi pisankami, kartki animowane, a także kartki flash. Często stosuje się motyw zwierzęcia nie kojarzonego z Wielkanocą, a przebranego za wielkanocnego królika z koszyczkiem pełnym pisanek.

Gdy zbliża się Wielkanoc pamiętajmy, że każda wysłana kartka sprawi komuś ogromną radość.