Śmieszne pocztówki urodzinowe dla dzieci

Mimo wszystko, każdy z nas lubi obchodzić swoje urodziny. I choć, świadomi upływu czasu, w pewnym wieku decydujemy się świętować wyłącznie imieniny, to jednak miło nam się robi, gdy ktoś pamięta o naszych urodzinach, składa nam życzenia.

Niestety, ale zanikającym zwyczajem jest wysyłanie kartek tak z okazji imienin, świąt Bożego Narodzenia, a także urodzin. Coraz częściej zastępowane są one przez sms-y, które jednak nie mają już takiego uroku, jak kartka z życzeniami. A jeśli już naprawdę nie chcemy być tradycjonalistami, możemy wysłać, zamiast sms-a z życzeniami, elektroniczną kartkę.

Elektroniczne kartki na urodziny na pewno nigdy nie zaginą, nie dotrą do innego adresata i dotrą na czas. Wysłanie takiej kartki zajmuje zaledwie kilka minut i praktycznie nic nie kosztuje, a na pewno ucieszy jubilata.

Elektroniczne kartki na urodziny są różne, tak jak różne są życzenia, relacje łączące nas z ludźmi: jedne są bardziej oficjalne, stonowane, inne mają w sobie coś intymnego, dowcipnego, uroczego. Wszystkie jednak mogą stać się doskonałym prezentem dla każdego. Podstawą są oczywiście kartki internetowe z kwiatami: pojedynczymi, bukietami, różnych gatunków, z najpiękniejszą różą w różnych kolorach. Taką kartkę można wysłać każdemu, szefowi, koleżance z pracy, babci lub cioci mieszkającej za granicą.

Jednak oprócz tych tradycyjnych kartek urodzinowych, nieco oficjalnych, mamy także kartki mniej oficjalne, a wręcz śmieszne. Najczęściej są to kartki animowane, rysunkowe, a także kartki flash. Kartki urodzinowe wysyłane drogą elektroniczną, mają właśnie tę przewagę nad tradycyjnymi, że możemy przesłać komuś ich animowaną wersję. Takie kartki flash, najczęściej dowcipne, ale także poważne, to krótkie animacje, z zaskakującą pointą, czasem śmieszną, czasem poważną.

Kartki urodzinowe, podobnie jak kartki na Boże Narodzenie lub kartki na Wielkanoc, pełne są symboli i przedmiotów kojarzonych z urodzinami. Mamy więc różne torty, świeczki, prezenty, bukiety kwiatów, drzewka szczęścia i grupowe śpiewanie sto lat!

Wysyłając kartkę elektroniczną na urodzimy możemy być pewni, że sprawimy jubilatowi ogromną radość.