Zabawne kartki internetowe

Kartki wysyłane drogą elektroniczną cieszą się coraz większą popularnością. Wysyłamy je z okazji i bez okazji, komuś kogo lubimy, kochamy, na kim nam zależy. Jedna prosta kartka może wyrazić więcej niż ogromna liczba słów. Kartki elektroniczne wysyłamy już nie tylko na urodziny, czy też imieniny, ale także z okazji Dnia Kobiet, z życzeniami świątecznymi, dla naszych Rodziców, z okazji ich święta, a także Dziadkom.

W internecie zaleźć można wiele portali, z których możemy wysłać kartki na Dzień Babci i Dziadka, na Walentynki, a także na wiele, wiele innych okazji. Jednak takie e-kartki mogą także poprawić komuś humor. Jeśli chcemy, by ktoś nam bliski dobrze zaczął dzień, by uśmiechnął się mimo padającego deszczu, ścisku w autobusie, nieprzyjemnego szefa lub niesympatycznej koleżanki z pracy, wyślijmy mu śmieszną, elektroniczną kartkę.

Dowcipne kartki wysyłać możemy z okazji i bez okazji, na imieniny, urodziny, na poprawę humoru, na przeprosiny, z podziękowaniem, z pozdrowieniami. Dobrze skomponowana karta potrafi jednym prostym zdanie wywołać uśmiech na twarzy osoby, która ją otrzyma i przeczyta.

Najprostsze żartobliwe kartki to zdjęcie lub rysunek i podpis, jedno zdanie lub nawet kilka słów. Jednak by były one naprawdę dowcipne, muszą być odpowiednio skomponowane. Bardzo często na takich śmiesznych kartach internetowych w „rolach głównych” występują małe dzieci lub zwierzęta, często w różnych przebraniach. Śmieszne kartki, to także kartki rysunkowe, przedstawiające jakąś dowcipną sytuację, czasem w postaci zbliżonej do komiksu.

Wyjątkowo dowcipne kartki występują w formie animowanej. Takie kartki flash przedstawiają różne zabawne sytuacje z obowiązkową pointą, od której wszystko zależy.

Zanim jednak wyślemy taką dowcipną kartkę, upewnijmy się, że osoba, do której ją wysyłamy odznacza się poczuciem humoru. Taki prezent może bardzo poprawić humor, sprawić wielką niespodziankę. Warto jest często robić takie prezenty swoim znajomym, z okazji i bez okazji.