Oryginalne kartki na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet, jest jednym z tych wyjątkowych dni w roku, które sprawiają, że zupełnie inaczej patrzymy na kobiety: żony, matki, babcie, siostry, narzeczone, koleżanki z pracy, sąsiadki. Doceniamy ich poświęcenie, dostrzegamy tę delikatność i niezwykłość. A kobiety? Wtedy mogą poczuć się naprawdę wyjątkowo, w końcu rozpieszczone i docenione. Bo szacunek i wdzięczność kobiecie można i powinno okazywać się często i na wiele sposobów.

Wielu osobom Dzień Kobiet, przywodzi na myśl niechlubne czasy PRL-u, a goździk do dziś jest niemal symbolem tego dnia. W obecnych czasach panowie odchodzą już od obdarowywania kobiet, w ich święto, goździkiem, rajstopami, ręcznikiem, paczką kawy lub mydłem.

Najprostszym sposobem na wyrażenie kobietom wdzięczności i szacunku, jest zwykła-niezwykła kartka okolicznościowa. Oczywiście, w zależności od tego, komu chcemy ofiarować kartkę, możemy pozwolić sobie na bardziej oficjalną lub intymną jej wersję. Jednak coraz częściej te tradycyjne kartki wysyłane pocztą zastępowane są przez kartki elektroniczne.

Kartki wysyłane droga elektroniczną stają się coraz częstszą formą składania sobie życzeń, także życzeń bożonarodzeniowych lub wielkanocnych. Wśród wielu e-kartek odnaleźć można także kartki na Dzień Kobiet. Najprostsze z nich, to kartki z kwiatami: pojedynczymi lub całymi kompozycjami kwiatowymi, czasem z okazyjnymi napisami. Są to oczywiście przywodzące na myśl zbliżającą się wiosnę tulipany, ale także róże, stokrotki, gerbery i wiele, wiele innych. Takie kartki na Dzień Kobiet z kwiatami lub innymi kompozycjami możemy wysłać każdej kobiecie. Mają one ton nieco oficjalny, dlatego też można wysłać je zarówno koleżance z pracy, sąsiadce, szefowej, a także kobiecie, na której nam zależy.

Jednak na Dzień Kobiet możemy wysłać także kartki ze śmiesznymi życzeniami lub śmieszne kartki flash. Takie animowane kartki mogą zawierać animacje śmieszne, żartobliwe, a czasem o lekkim zabarwieniu erotycznym. Dlatego też kartki takie możemy wysłać tylko kobiecie, z którą łączą nas bliskie, przyjacielskie kontakty i która odznacza się poczuciem humoru.