Życzenia i pocztówki imieninowe

Imieniny, to obok urodzin, jeden dzień w roku, kiedy możemy poczuć się wyjątkowo. Wszyscy, którzy nas kochają i którzy o nas pamiętają, przesyłają nam życzenia. Nawet zwykły sms, może sprawić nam ogromną radość. Jednak nic tak nie uszczęśliwia, jak kartka imieninowa.

Niestety podobnie, jak w przypadku kartek świątecznych, te tradycyjne wysyłane pocztą są coraz rzadsze. Jednak jeśli nasz znajomy, osoba na której nam zależy, koleżanka z pracy lub z klasy obchodzi imieniny, a nie chcemy wysłać jednego z wielu sms-ów z życzeniami, możemy wysłać kartkę elektroniczną.

Kartki elektroniczne są równie urocze, osobiste i niepowtarzalne, jak te tradycyjne. Wśród ogromnej liczby kartek elektronicznych na imieniny każdy znajdzie coś odpowiedniego, coś wyjątkowego. Wiele z nich przypomina kartki wysyłane pocztą. Te najprostsze przedstawiają kwiaty: różne gatunki, w różnej ilości, począwszy od pojedynczych egzemplarzy poprzez bukiety aż po całe morze. Wiele z nich jest także opatrzonych dedykacją: „Z najlepszymi życzeniami”, „Z okazji imienin” lub „Moc życzeń”. Taką kartkę możemy wysłać komuś, z kim jesteśmy w bardziej oficjalnych relacjach. A dołączając jeszcze oryginalne i osobiste życzenia, na pewno zaskarbimy sobie czyjąś sympatię.

Jednak takie kartki nie są jedynymi elektronicznymi kartkami imieninowymi. Obok nich, ogromną popularnością, szczególnie wśród ludzi młodych, cieszą się kartki animowane flash, kartki rysunkowe, a także kartki dowcipne, ze śmiesznymi rysunkami lub podpisami. Często takie kartki wykorzystują motywy z animowanych bajek, rysunkowe postacie ludzi, zwierząt. Pojawiają się oczywiście kwiaty, prezenty, baloniki, a także symbole szczęścia: czterolistne koniczynki, kominiarze, podkowy.

A jeśli chcemy sprawić komuś naprawdę miłą niespodziankę, a przy okazji wiemy, że ta osoba ma dużo poczucie humoru, możemy wysłać jej animowaną, dowcipną kartkę flash. Takie kartki nie tylko mówią, że o kimś pamiętamy, nie tylko przekazują dobre życzenia, ale także rozweselają osobę, która ją otrzymała.

Elektroniczne kartki, to doskonały prezent na imieniny.