Kartki na Dzień Matki i Dzień Ojca

Wśród wielu zwykłych dni w kalendarzu są takie, które przypominają nam o tych, których najbardziej kochamy. Takimi dniami na pewno są Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Kobiet, a także Dzień Matki i Dzień Ojca.

Szczególnie uroczyście obchodzony jest na całym świecie Dzień Mamy. Organizowane są w tym dni specjalne akademie w szkołach i przedszkolach, ale każdy, nawet największy łobuz w tym dniu nie wstydzi się okazać swojej Mamie jak bardzo ją kocha i jest jej wdzięczny za wszystko, co dla niego robi. 26 maja jest taką datą, o której nikt nie może zapomnieć. Z nieco mniejszym zaangażowaniem obchodzi się Dzień Ojca. I choć zazwyczaj 23 czerwca są już wakacje i nie ma uroczystych akademii, to jednak nie można zapominać o Ojcach i ich święcie.

Jednak nie każdy może złożyć swojemu rodzicowi życzenia osobiście, podarować kwiaty lub drobny upominek. Często zdarza się tak, że dzieci i rodziców dzielą setki, a nawet tysiące kilometrów. Ale niezależnie od wieku każdy z nas jest dzieckiem swoich rodziców. Dlatego nie można zapomnieć o złożeniu życzeń swoim rodzicom. Doskonałą ich formą są kartki elektroniczne.

Elektroniczne kartki na Dzień Matki i na Dzień Ojca w niczym nie ustępują tym tradycyjnym, papierowym. Motywem przewodnim takich kartek są oczywiście kwiaty, różnego gatunku, rodzaju, koloru i w różnych ilościach: pojedyncze, całe bukiety, a nawet ich morze. Często pojawiaj się także, podobnie jak w przypadku kartek walentynkowych, serce, wyznanie, podziękowanie. Na kartkach takich pojawić się może także postać mężczyzny lub kobiety, które mają oczywiście symbolizować rodzica.

Kartki elektroniczne na Dzień Ojca i na Dzień Mamy są naprawdę bardzo różnorodne. Możemy wybrać tradycyjne, w formie zdjęcia lub widokówki, kartki rysunkowe, a także kartki animowane. Takie kartki flash będą naprawdę ogromną niespodzianką. A jeśli wiemy, że nasi rodzice mają poczucie humoru lub po prostu chcemy im poprawić nastrój, możemy wysłać im śmieszną kartkę z życzeniami. Takie dowcipne kartki bardzo często są jeszcze dodatkowo animowane.

Kartki takie możemy wysyłać rodzicom nie tylko w dniu ich święta, ale zawsze wtedy, gdy chcemy powiedzieć im jak bardzo ich kochamy.

Wśród wielu zwykłych dni w kalendarzu są takie, które przypominają nam o tych, których najbardziej kochamy. Takimi dniami na pewno są Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Kobiet, a także Dzień Matki i Dzień Ojca. Szczególnie uroczyście obchodzony jest na całym świecie Dzień Mamy. Organizowane są w tym dni specjalne akademie w szkołach i przedszkolach, ale każdy, nawet największy łobuz w tym dniu nie wstydzi się okazać swojej Mamie jak bardzo ją kocha i jest jej wdzięczny za wszystko, co dla niego robi. 26 maja jest taką datą, o której nikt nie może zapomnieć. Z nieco mniejszym zaangażowaniem obchodzi się Dzień Ojca. I choć zazwyczaj 23 czerwca są już wakacje i nie ma uroczystych akademii, to jednak nie można zapominać o Ojcach i ich święcie. Jednak nie każdy może złożyć swojemu rodzicowi życzenia osobiście, podarować kwiaty lub drobny upominek. Często zdarza się tak, że dzieci i rodziców dzielą setki, a nawet tysiące kilometrów. Ale niezależnie od wieku każdy z nas jest dzieckiem swoich rodziców. Dlatego nie można zapomnieć o złożeniu życzeń swoim rodzicom. Doskonałą ich formą są kartki elektroniczne. Elektroniczne kartki na Dzień Matki i na Dzień Ojca w niczym nie ustępują tym tradycyjnym, papierowym. Motywem przewodnim takich kartek są oczywiście kwiaty, różnego gatunku, rodzaju, koloru i w różnych ilościach: pojedyncze, całe bukiety, a nawet ich morze. Często pojawiaj się także, podobnie jak w przypadku kartek walentynkowych, serce, wyznanie, podziękowanie. Na kartkach takich pojawić się może także postać mężczyzny lub kobiety, które mają oczywiście symbolizować rodzica. Kartki elektroniczne na Dzień Ojca i na Dzień Mamy są naprawdę bardzo różnorodne. Możemy wybrać tradycyjne, w formie zdjęcia lub widokówki, kartki rysunkowe, a także kartki animowane. Takie kartki flash będą naprawdę ogromną niespodzianką. A jeśli wiemy, że nasi rodzice mają poczucie humoru lub po prostu chcemy im poprawić nastrój, możemy wysłać im śmieszną kartkę z życzeniami. Takie dowcipne kartki bardzo często są jeszcze dodatkowo animowane. Kartki takie możemy wysyłać rodzicom nie tylko w dniu ich święta, ale zawsze wtedy, gdy chcemy powiedzieć im jak bardzo ich kochamy.