Kartki i wierszyki na Dzień Babci i Dziadka

W kalendarzu są takie dni, w których, w szczególny sposób pamiętamy o naszych bliskich, o tych, których kochamy. Do takich dni należą Dzień Matki i Ojca, różnego rodzaju święta, a także Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Dzień Babci i Dzień Dziadka obchodzone są 21 i 22 stycznia, czyli na samym początku roku. Może właśnie dlatego, że naszym Dziadkom tak wiele zawdzięczamy. Nasze Babcie, rozpieszczające wnuki słodyczami, domowymi wypiekami, robiące kilometry szalików i Dziadkowie, niestrudzeni przewodnicy pokazujący świat, cierpliwi i wyrozumiali. Jednak coraz więcej z nich nie boi się iść z duchem czasu, rozpoczynają studia na Uniwersytetach Trzeciego Wieku, uczą się języków, obsługi komputera, korzystania z Internetu, mają własny telefon komórkowy, komputer, podróżują. I dzięki temu możemy już zrezygnować z tradycyjnych kartek na ich święto i zastąpić je kartkami elektronicznymi.

Elektroniczne kartki na Dzień Babci i Dzień Dziadka, można wysłać w każdym momencie. W przeciwieństwie do kartek tradycyjnych, mamy pewność, że dotrą one do adresata, nie zaginą i nie zostaną wysłane w inne miejsce. I choć te tradycyjne kartki mają w sobie coś, to jednak ich internetowe wersje są równie piękne, a życzenia na nich napisane, równie szczere, co te pisane własnoręcznie.

Kartki elektroniczne na te dwie wyjątkowe okazje są równie piękne, co te tradycyjne. Mogą przybierać różne formy. Najbardziej tradycyjne kartki, to, podobnie jak te na imieniny, czy też  kartki na urodziny, zawierają motyw kwiatowy. Kwiaty: pojedyncze, całe bukiety, przemyślane, skomplikowane kompozycje, róże, goździki, tulipany, stokrotki i wiele, wiele innych. A wszystkie oczywiście z obowiązkowymi życzeniami i podziękowaniami dla Dziadka lub Babci.

Jednak tradycyjne kartki to nie wszystko. Tym wnukom, które mają Dziadków z dużym poczuciem humoru, szczególnie polecamy kartki z humorem, z dowcipnymi rysunkami i tekstami, które rozbawią niejednego Seniora. Tradycyjne, a także dowcipne kartki dostępne są także w wersji animowanej. Takie kartki flash są bardzo miłą niespodzianką, która zaskoczyć może każdego. Wybierając kartki na Dzień Babci lub Dzień Dziadka pamiętajmy także o specjalnych życzeniach dla nich.